top of page

Garantované symetrické pripojenie pre náročných s SLA

Garantovaná prenosová rýchlosť

Symetrický prenos dát

24 / 7 servis

Záložné pripojenie

Internet Business

Pripojte sa na internet bez kompromisov

Pokiaľ váš biznis vyžaduje symetrické pripojenie s garantovanou prenosovou rýchlosťou a dostupnosťou je Internet Business pre vás ideálnym riešením. O inštaláciu a nastavenie profesionálneho koncového zariadenia Cisco sa postarajú naši inštalační technici a ďalšiu bezproblémovú prevádzku a servis služby pre vás zabezpečí naše Centrum starostlivosti o zákazníkov, ktoré funguje v režime 24/7. 

Výhody služby Internet Business

Garancia rýchlosti a dostupnosti

Pri službe Internet Business máte vždy garantovanú prenosovú rýchlosť. Pripojenie zároveň nie je agregované, čo znamená, že prenosová rýchlosť nekolíše v závislosti od vyťaženia infraštruktúry. V prípade neplánovaných výpadkov naši technici riešia vždy prednostne vaše pripojenie, a to najneskôr do 12 hodín. Z tohto dôvodu garantujeme dostupnosť služby minimálne 99 %. Ako súčasť služby pre vás zriaďujeme aj záložné pripojenie, na ktoré sa automaticky presmeruje celá prevádzka v prípade výpadku primárneho pripojenia. To znamená, že vaša služba bude dostupná aj počas riešenia problému s primárnou linkou.

Prvotriedna bezpečnosť

V súčasnosti majú dáta obrovskú, niekedy až nevyčísliteľnú hodnotu a požiadavky na ich zabezpečenie sú čoraz vyššie. S internetovým pripojením od O2 Business Services môžete svoje dáta a pracovisko spoľahlivo zabezpečiť.

Symetrická rýchlosť pripojenia

Internet Business je symetrické pripojenie na internet. Rýchlosť prijímania dát je teda rovnaká ako rýchlosť ich odosielania. Preto je vhodný na intenzívne využívanie internetu, náročné prenosy dát medzi aplikáciami, videokonferenciu, ukladanie a zálohovanie dát alebo na prepojenie s vaším IoT & M2M. Je tiež ideálny na pripojenie k O2 Data Center > alebo k službám Cloud & Virtual Services >

Prioritný servis

Internet Business je prémiová internetová služba a týmto spôsobom k nej aj pristupujeme. V prípade výpadku služby či inej poruchy dostávate prioritný servis, čo znamená, že naši technici sa najskôr venujú vašej prémiovej službe.

Bez starostí o hardvér

K službe Internet Business dodávame profesionálne koncové zariadenia od spoločnosti Cisco, ktoré sú po celý čas v našej správe. Nemusíte sa tak starať o akúkoľvek konfiguráciu, správu, servis či o ich prípadnú výmenu. Všetky naše zariadenia sú monitorované, vďaka čomu môžeme v prípade poruchy okamžite zasiahnuť.

Široká škála prenosových rýchlostí

Pri službe Internet Business máte na výber zo širokej škály symetrických prenosových rýchlostí. Vaše pripojenie môže mať teda garantovanú prenosovú rýchlosť od 1 Mbit/s až do 1 Gbit/s.

Ako služba funguje

Technické parametre služby

inet_business.png

Technické parametre prístupových technológií

Inet_business_technologie_edited.png

Stačí, ak nám poviete, čo potrebujete, a my sa vám ozveme čo najskôr

Ďalšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

IP Connect

Prepojte svoje pobočky spoľahlivo, výhodne a predovšetkým bezpečne

Smart Connect

Bezpečná konektivita pre vaše IoT & M2M zariadenia ušitá na mieru

Virtual Voice

Hlasová služba prostredníctvom virtuálnej ústredne prevádzkovanej operátorom

Dedicated NAS

Inteligentné centrálne dátové úložisko

Virtual Data Center

Cloudové riešenie pre elastickú, spoľahlivú a bezpečnú firemnú IT infraštruktúru

Colocation

Bezpečný priestor na vaše servery s vysokou dostupnosťou

bottom of page