top of page

Golfový turnaj O2 Business Services a C&C Insurance Service v Sedin Golf ResortPredposledný júnový týždeň sme privítali našich hostí na spoločnom turnaji O2 Business Services a C&C Insurance Service. Akcia sa konala na ihrisku Sedin Golf Resort, ktoré je od Bratislavy vzdialené necelú hodinu cesty autom. Ihrisko má síce vyššiu obťažnosť, ale je vytvorené veľmi férovo s ohľadom na hráčov a aktuálne trendy v golfe, a tak pri vhodnom výbere odpaliska ponúka zážitok z hry rovnako začiatočníkom, ako aj pokročilým či PRO hráčom.
Ráno nás privítalo krásne slnečné počasie, ktoré vydržalo celý deň.Po registrácii hráčov nasledovali chutné raňajky, ktoré boli spojené s ochutnávkou rumov. Následne sa hráči pobrali na ihrisko, kde za zvuku klaksónu začala hra.


Počas turnaja sa o pitný režim starali milé hostesky, ktorým aj napriek horúcemu počasiu nezmizol úsmev z tváre, o dobrú náladu zas ostrieľaný moderátor Slavo Jurko a chutný catering a osvieženie vo forme studených nápojov a uteráčikov zabezpečili pracovníci ihriska.Podvečer po skončení hry na všetkých čakalo v Party house bohaté občerstvenie a vyhlásenie výsledkov turnaja v troch hlavných kategóriách. Nechýbali ani doplnkové súťaže Nearest to Pin a Longest drive.
bottom of page