top of page
AdobeStock_261258321.jpg

Zabezpečené mobilné služby, ktoré neobmedzujú váš biznis

Vytvoríme vám manažovateľnú privátnu mobilnú sieť s neobmedzenými službami so spoločným dátovým balíkom a chránenými dátami

AdobeStock_310154452.jpg

Spravujte bezpečne a efektívne desiatky rôznych zariadení


Štandardnou potrebou firemného zákazníka je bezpečná firemná mobilná komunikácia. Pri stúpajúcom objeme mobilnej dátovej prevádzky a stále väčšom počte služobných mobilných zariadení je úlohou firemného administrátora mobilných služieb zabezpečiť firemné dáta v mobilných zariadeniach, ako aj mobilné zariadenia samotné. Pri starostlivosti o desiatky až stovky firemných zariadení sa administrátor nezaobíde bez nástrojov na efektívnu administráciu používateľov a zariadení, ako aj kontrolu spotreby dát.

Typické príklady využitia nášho riešenia

star.png

Poisťovne,
audítorské firmy

star.png

Reportéri, geodeti,
projektantské kancelárie

star.png

Ochrana objektov
a video monitoring

Stavte na komplexné riešenia

 

Predstavte si napríklad mediálny dom, s reportérmi a množstvom interných a externých pracovníkov. Mobilné služby používajú na svoju prácu v teréne, ako aj v kancelárii. Denne vzdialene pristupujú k firemným zdrojom a serverom. V teréne robia reportáže, píšu články, ktoré následne posielajú do redakcie na spracovanie.

Vďaka komplexnému mobilnému riešeniu od O2 Business Services bude v privátnom dátovom APN firemná komunikácia bezpečná. Administrátor už nebude musieť riešiť výkyvy v spotrebe dát používateľov vďaka DATA POOL-u a dokáže manažovať cez MDM Samsung KNOX všetky mobilné zariadenia na diaľku.

AdobeStock_289023742.jpg

S vlastnou firemnou mobilnou sieťou od O2 Business Services získate

check.png

Zníženie nákladov
na mobilné služby

vďaka manažovateľným mobilným službám šitým na mieru a spoločnému dátovému balíku

check.png

Skutočne bezpečnú
komunikáciu

a mobilné dáta mimo verejného internetu, firemné pravidlá pre mobilnú internetovú prevádzku

check.png

Efektívny dohľad
a administráciu

používateľov a zariadení  prostredníctvom platformy Samsung KNOX

deploy-pillar-bg_Na3s.png.jpeg

Prispôsobte zariadenia vašim potrebám pomocou SAMSUNG KNOX

 

Korporátne riešenia Knox umožňujú prispôsobenie, branding a nasadenie mobilných zariadení určených na konkrétny účel. Transformujte zariadenia Samsung na digitálnych ambasádorov vašej značky alebo nastavte interaktívne kiosky pre maloobchod.

Rozhýbte váš biznis s najnovšimi
zariadeniami od SAMSUNG

 

Predstavujeme vám najnovšie telefóny, ale aj rôzne mobilné
zariadenia či elektroniku do vašej firmy za najlepšie ceny.

securedbyknox_devices_Yaza.jpg

Vlastná firemná mobilná sieť integruje nasledovné služby a riešenia

AdobeStock_296398583.jpg

Mobile Voice, Mobile Data

Sú na mieru šité riešenia hlasových a dátových programov na základe analýzy správania sa používateľov. Navrhnuté riešenie a cenová ponuka zahŕňa programy v cene niekoľko centov bez predplatenej prevádzky až po programy s neobmedzenými balíkmi volaní, SMS a dát. Služba technická VPN umožní splniť požiadavku na obmedzenie smerov volaní pre základný program – neobmedzené volania len v rámci firemnej VPN. Dátové balíky sú v ponuke v objeme od stoviek MB až po 50 GB.

Data Pool

Výkyvy v dátovej spotrebe jednotlivých používateľov navrhujeme riešiť ponukou služby Data Pool. Na základe historickej celofiremnej spotreby dát, ktorá typicky z mesiaca na mesiac rovnomerne narastá, navrhneme zákazníkovi jeden mierne nadrozmerný spoločný dátový balík, z ktorého čerpajú všetci používatelia. Týmto nie je nijako ovplyvnený komfort jednotlivých používateľov, nemení sa ich „predplatený“ dátový objem, napr. 5 GB. Ak však nastane situácia, že tento balík počas mesiaca jeden užívateľ neminie, zostáva zvyšok k dispozícii ostatným používateľom a naopak.

Private APN

Citlivé mobilné dáta z firemných zariadení uzavrieme v privátnej mobilnej sieti a odkloníme mimo verejného internetu v privátnom APN. Prostredníctvom dátovej služby IP Connect zabezpečíme prestup kompletnej šifrovanej mobilnej dátovej prevádzky do firemnej siete. Používateľ si užíva rovnaký komfort, ako keby sedel v centrále firmy, a cez mobilné zariadenie sa môže pripojiť odkiaľkoľvek. Zároveň sa na jeho internetovú prevádzku budú vzťahovať všetky pravidlá zavedené v rámci firmy – či už obmedzenia na využívanie sociálnych sietí počas pracovnej doby, alebo zamedzený prístup na nevhodné stránky.

IP Connect

IP Connect zabezpečí prestup kompletnej mobilnej dátovej prevádzky do firemnej siete. Používateľ si užíva rovnaký komfort, ako keby sedel v centrále firmy, a cez mobilné zariadenie sa môže pripojiť odkiaľkoľvek. Zároveň sa na jeho internetovú prevádzku budú vzťahovať všetky pravidlá zavedené v rámci firmy – či už obmedzenia na využívanie sociálnych sietí počas pracovnej doby, alebo zamedzený prístup na nevhodné stránky.

Mobile Device Management SAMSUNG KNOX

A v neposlednom rade ponúkame administrátorovi nástroj na administráciu mobilných zariadení ako takých. Služba MDM SAMSUNG KNOX umožňuje efektívne udržiavať poriadok a kontrolu nad desiatkami až stovkami zariadení. Ochrana firemných dát, ktoré sú dostupné cez mobilné zariadenia, si vyžaduje aj od používateľov dodržiavanie bezpečnostných pravidiel. SAMSUNG KNOX dokáže zabezpečiť dodržiavanie týchto pravidiel aj v prípade, ak by používateľ chcel pravidlá obchádzať a používanie si zjednodušovať. Príkladom je zamykanie a odomykanie mobilného zariadenia. Administrátor prostredníctvom riešenia KNOX jednoducho na diaľku nastaví v zariadeniach nutnosť používať textové heslo, určí jeho komplikovanosť a tiež to, ako často sa musí obmieňať. Bez KNOX hrozí riziko, že časť používateľov by nielenže nepoužívala heslo na odomknutie zariadenia, ale by zariadenie ani nezamykala.

Rozhýbte váš biznis s najnovšími zariadeniami od SAMSUNGU

Predstavujeme vám najnovšie telefóny, ale aj rôzne mobilné zariadenia či elektroniku do vašej firmy. Kontaktujte priamo nášho obchodníka a získajte tieto zariadenia za najlepšie ceny.

a51.png

Smartfón

Samsung Galaxy A51 Čierny

 

Infinity-O displej
48Mpx hlavný fotoaparát

od 307 € bez DPH
Kontaktujte nás pre najlepšiu cenu

s20.png

Smartfón

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Šedý

 

Až 100x zoom
Integrovaná podpora DEX

od 955 € bez DPH
Kontaktujte nás pre najlepšiu cenu

tab_s6.png

Tablet
Galaxy Tab S6 (LTE)

 

Bluetooth S Pen
Integrovaná podpora DEX

od 649 € bez DPH
Kontaktujte nás pre najlepšiu cenu

Hardware

Pripravíme vám ponuku šitú na mieru

Kontakt
bottom of page