top of page
AdobeStock_228717655.jpg

Vzdialene manažované zariadenia, ktoré vám zefektívnia biznis

Zariadenia vašich interných či externých tímov budú vždy aktuálne, zabezpečené a prepojené s centrálou

AdobeStock_162503507.jpg

Manažujte všetky zariadenia z jedného miesta

 

Objem mobilnej dátovej prevádzky konštantne stúpa už niekoľko rokov a nie je pravdepodobné, že by mal spomaliť. Riešenie manažovateľných kioskov od O2BS predstavuje spojenie mobilnej a fixnej služby pre väčšie či menšie skupiny - tímy užívateľov, ktorí nemusia byť kmeňovými pracovníkmi firmy, ale majú podobné potreby dostupnosti mobilnou službou, ako aj pracovné úlohy a v spojení s centrálou sú prostredníctvom mobilných dát. Prioritou firemného administrátora mobilných služieb je zabezpečiť neustálu dostupnosť zariadení, aktuálnosť údajov a zabezpečenie zariadení pred zneužitím citlivých dát, resp. pred odcudzením. V neposlednom rade je požiadavkou firmy, aby boli zariadenia používané výlučne na firemné potreby, teda aby používatelia v pracovnom čase obmedzili neefektívnu komunikáciu v rámci sociálnych sietí, resp. nenavštevovali nevhodné internetové zdroje.

Typické príklady využitia nášho riešenia

star.png

Obchodné siete a showroomy

star.png

Externé a interné predajné tímy

star.png

Pošty, banky, inštitúcie

Zabudnite na neaktuálne brožúry alebo úniky informácií

 

Nezávislí predajcovia konkrétneho produktu dostanú ako pracovný nástroj tablet s predajnou aplikáciou, marketingovými materiálmi a ponúkajú produkt v rámci svojej dohodnutej obchodnej spolupráce.
 

V skupine sa používatelia často menia, prístup na internet majú obmedzený na čas mimo pracovnej doby, zariadenia majú pri zmene používateľa „prestoje“. Predávaný produkt, ako aj súvisiaca predajná aplikácia sú neustále vyvíjané, je potrebný pravidelný update v zariadeniach. Zariadenia sú v teréne po celom regióne, je nutné ich obsluhovať na diaľku.

AdobeStock_182062080.jpg

So vzdialene manažovanými zariadeniami od O2 Business Services získate

check.png

Zníženie nákladov
na mobilné služby

vďaka manažovateľným mobilným službám šitým na mieru a spoločnému dátovému balíku

check.png

Skutočne bezpečnú
komunikáciu

a mobilné dáta mimo verejného internetu, firemné pravidlá pre mobilnú internetovú prevádzku

check.png

Efektívny dohľad
a administráciu

používateľov a zariadení  prostredníctvom platformy Samsung KNOX

Adapt devices to your needs_M8mc.jpg

Prispôsobte zariadenia vašim potrebám pomocou SAMSUNG KNOX

 

Korporátne riešenia Knox umožňujú prispôsobenie, branding a nasadenie mobilných zariadení určených na konkrétny účel. Transformujte zariadenia Samsung na digitálnych ambasádorov vašej značky alebo nastavte interaktívne kiosky pre maloobchod.

Rozhýbte váš biznis s najnovšími
zariadeniami od SAMSUNGU

 

Predstavujeme vám najnovšie telefóny, ale aj rôzne mobilné
zariadenia či elektroniku do vašej firmy za najlepšie ceny.

securedbyknox_devices_Yaza.jpg

Vzdialene manažované zariadenia integrujú nasledovné služby a riešenia

AdobeStock_174490104.jpg

Mobile Voice, Mobile Data

Na mieru šité dátové programy na základe analýzy správania sa používateľov. Pre riešenie manažovateľné kiosky je základným mobilným programom spoločný dátový balík DATA POOL pre všetkých používateľov – kiosky.

Data Pool

DATA POOL efektívne kompenzuje výkyvy v prevádzke jednotlivých používateľov jednotlivých zariadení, ktoré DATA POOL zastrešuje. V rámci cenovej ponuky navrhneme zákazníkovi jeden mierne nadrozmerný spoločný dátový balík, z ktorého čerpajú všetky kiosky. Týmto nie je nijako ovplyvnený komfort jednotlivých kiosk používateľov, nemení sa ich „predplatený“ dátový objem, napr. 5 GB. Ak však nastane situácia, že tento balík počas mesiaca jeden kiosk neminie, zostáva zvyšok k dispozícii ostatným a naopak.

Private APN

Pri súčasnom náraste prevádzky dát cez internet rastie aj objem citlivých firemných údajov, resp. používatelia bez dohľadu nevyužívajú zdroje internetu efektívne a v prospech firmy. Služba Private APN umožní firemnému administrátorovi ochrániť citlivé dáta prenášané medzi kioskom a firemnými servermi pred nástrahami verejného internetu. Private APN zabezpečí odklonenie dátovej prevádzky do privátneho priestoru mimo siete internet.

Managed Security

A následne sú dáta moderované službou Managed Security, v rámci ktorej dokážeme moderovať dostupnosť internetových zdrojov na
základe požiadaviek firemného administrátora. Štandardné možnosti moderovania sú vyjadrené viac ako 40-timi kategóriami informácií,
do ktorých sú zaradené všetky dostupné internetové zdroje (od spravodajstva cez sociálne siete, médiá až po stránky pre dospelých). Služba Managed Security umožní administrátorovi zakázať/povoliť prístup do kategorizovaných zdrojov.

Mobile Device Management SAMSUNG KNOX

A v neposlednom rade ponúkame administrátorovi nástroj na administráciu mobilných zariadení ako takých. Služba MDM SAMSUNG KNOX umožňuje efektívne udržiavať poriadok a kontrolu nad desiatkami až stovkami zariadení. Ochrana firemných dát, ktoré sú dostupné cez mobilné zariadenia, si vyžaduje aj od používateľov dodržiavanie bezpečnostných pravidiel. SAMSUNG KNOX dokáže zabezpečiť týchto bezpečnostných pravidiel aj v prípade, ak by používateľ chcel pravidlá obchádzať a používanie si
zjednodušovať. Príkladom je zamykanie a odomykanie mobilného zariadenia. Administrátor prostredníctvom riešenia KNOX jednoducho na diaľku nastaví v zariadeniach nutnosť používať textové heslo, určí jeho komplikovanosť a tiež to, ako často sa musí obmieňať. Bez KNOX hrozí riziko, že časť používateľov by nielenže nepoužívala heslo na odomknutie zariadenia, ale by zariadenie ani nezamykala.

Rozhýbte váš biznis s najnovšími zariadeniami od SAMSUNGU

Predstavujeme vám najnovšie telefóny, ale aj rôzne mobilné zariadenia či elektroniku do vašej firmy. Kontaktujte priamo nášho obchodníka a získajte tieto zariadenia za najlepšie ceny.

s5e.png

Tablet

Galaxy Tab S5e (LTE)

 

Ultraľahký s prémiovým dizajnom
Integrovaná podpora DEX

od 407 € bez DPH
Kontaktujte nás pre najlepšiu cenu

tab_active.png

Odolný Tablet

Galaxy Tab Active Pro (LTE) Čierny

 

Bluetooth S Pen
Certifikácia IP68

od 615 € bez DPH
Kontaktujte nás pre najlepšiu cenu

tab_s6.png

Tablet

Galaxy Tab S6 (LTE)

 

Bluetooth S Pen
Integrovaná podpora DEX

od 649 € bez DPH
Kontaktujte nás pre najlepšiu cenu

Hardware

Pripravíme vám ponuku šitú na mieru

Kontakt
bottom of page