top of page
AdobeStock_165657731.jpg

Mobilné služby šité na mieru vašim profesionálom v teréne

Prinesieme do vašich smartfónov nové možnosti na okamžitú a bezpečnú tímovú komunikáciu, núdzové hlásenia a sledovanie polohy

AdobeStock_189891787.jpg

Komplexné riešenie pre 21. storočie

 

Potreba online mobilnej komunikácie je špecifická pre tímy vo viacerých oblastiach ako napríklad bezpečnostné služby,
záchranárske tímy, dopravcovia a kuriéri. V súčasnosti, kedy evidujeme viac ako 100%-nú penetráciu populácie mobilnými službami, sa do popredia dostávajú nové možnosti, ktoré plnohodnotne nahrádzajú komunikáciu prostredníctvom vysielačiek a zároveň prinášajú nové benefity pre používateľov. Naše riešenie predstavuje moderné a profesionálne riešenie na prenos textových a hlasových správ, okamžitú skupinovú komunikáciu, online sledovanie polohy a pohybu zamestnancov či hlásenia núdzových situácií pracovníkov. Ide o riešenie pozostávajúce z mobilnej aplikácie určenej pre smartfóny s operačným systémom Android aj iOS a aplikácie pre stolové počítače.

Typické príklady využitia nášho riešenia

star.png

Bezpečnostné služby

star.png

Záchranárske tímy

star.png

Dopravcovia a kuriéri

Zahoďte drahé a neefektívne vysielačky

 

Bezpečnostná služba vymenila finančne náročné riešenie komunikácie cez vysielačky za jednoduché riešenie cez mobilné telefóny s Push 2 Talk aplikáciou. Používateľ služby Push 2 Talk je dostupný len tým, že má zapnutý telefón a mobilné dáta. Jednotliví pracovníci môžu vzájomne komunikovať cez textové správy či cez hlasový hovor.

Dispečer má navyše možnosť manažovať celú komunikáciu používateľov, sledovať ich pohyb či určovať hranice ich pohybu.

Komunikáciou pomocou MDM Samsung KNOX je zabezpečené, že má používateľ stále aktívnu P2T aplikáciu, že nevypol mobilné dáta alebo si napríklad nevypol hlasitý odposluch.

AdobeStock_179969566.jpg

So službami pre profesionálnu tímovú komunikáciu od O2 Business Services získate

check.png

Zníženie nákladov
na mobilné služby

vďaka manažovateľným mobilným službám šitým na mieru a spoločnému dátovému balíku

check.png

Skutočne bezpečnú
komunikáciu

vo vašom tíme, dispečerskú konzolu, okamžitú počuteľnosť

check.png

Efektívny dohľad
a administráciu

používateľov a zariadení  prostredníctvom platformy Samsung KNOX

manage-pillar-bg_A40d.png.jpeg

Prispôsobte zariadenia vašim potrebám pomocou SAMSUNG KNOX

 

Korporátne riešenia Knox umožňujú prispôsobenie, branding a nasadenie mobilných zariadení určených na konkrétny účel. Transformujte zariadenia Samsung na digitálnych ambasádorov vašej značky alebo nastavte interaktívne kiosky pre maloobchod.

Rozhýbte váš biznis s najnovšími
zariadeniami od SAMSUNGU

 

Predstavujeme vám najnovšie telefóny, ale aj rôzne mobilné
zariadenia či elektroniku do vašej firmy za najlepšie ceny.

securedbyknox_devices_Yaza.jpg

Profesionálna komunikácia pre tímy integruje nasledovné služby a riešenia

AdobeStock_317415070.jpg

Mobile Voice, Mobile Data

Na mieru šité dátové programy na základe analýzy správania sa používateľov.

Data Pool

Pre riešenie Push2Talk je základným mobilným programom spoločný dátový balík DATA POOL pre všetkých používateľov – celý tím. DATA POOL efektívne kompenzuje výkyvy v prevádzke jednotlivých používateľov, jednotlivých zariadení, ktoré DATA POOL zastrešuje. V rámci cenovej ponuky navrhneme zákazníkovi jeden mierne nadrozmerný spoločný dátový balík, z ktorého čerpajú všetci užívatelia. Tým nie je nijako ovplyvnený komfort jednotlivých používateľov, nemení sa ich „predplatený“ dátový objem, napr. 5 GB. Ak však nastane situácia, že tento balík počas mesiaca jeden člen tímu neminie, zostáva zvyšok k dispozícii ostatným a naopak.

Push to Talk

Služba Push2Talk umožní tímu okamžitú hlasovú komunikáciu s dispečerom, resp. medzi sebou prostredníctvom štandardných mobilných telefónov. Hovoríme teda o zariadeniach, ktoré sa zároveň používajú aj na štandardné služby volania, prístupu na internet alebo do elektronickej pošty. Aplikácia P2T nainštalovaná v telefóne, rovnako ako desiatky iných aplikácií, zabezpečí okamžitú počuteľnosť medzi členmi tímu a dispečer má možnosť online vydávať pokyny a sledovať priebeh aktivity tímu.

Mobile Device Management SAMSUNG KNOX

A v neposlednom rade ponúkame administrátorovi nástroj na administráciu mobilných zariadení ako takých. Služba MDM SAMSUNG KNOX umožňuje efektívne udržiavať poriadok a kontrolu nad desiatkami až stovkami zariadení. Ochrana firemných dát, ktoré sú dostupné cez mobilné zariadenia, si vyžaduje aj od používateľov dodržiavanie bezpečnostných pravidiel. SAMSUNG KNOX dokáže zabezpečiť týchto bezpečnostných pravidiel aj v prípade, ak by používateľ chcel pravidlá obchádzať a používanie si
zjednodušovať. Príkladom je zamykanie a odomykanie mobilného zariadenia. Administrátor prostredníctvom riešenia KNOX jednoducho na diaľku nastaví v zariadeniach nutnosť používať textové heslo, určí jeho komplikovanosť a tiež to, ako často sa musí obmieňať. Bez KNOX hrozí riziko, že časť používateľov by nielenže nepoužívala heslo na odomknutie zariadenia, ale by zariadenie ani nezamykala.

Rozhýbte váš biznis s najnovšími zariadeniami od SAMSUNGU

Predstavujeme vám najnovšie telefóny, ale aj rôzne mobilné zariadenia či elektroniku do vašej firmy. Kontaktujte priamo nášho obchodníka a získajte tieto zariadenia za najlepšie ceny.

a51.png

Smartfón

Samsung Galaxy A51 Čierny

 

Infinity-O displej
48Mpx hlavný fotoaparát

od 307 € bez DPH
Kontaktujte nás pre najlepšiu cenu

a4.png

Odolný Smartfón

Samsung Galaxy Xcover 4s Šedý

 

Odolný telefón voči prachu a vode
Certifikácia IP68

od 207 € bez DPH
Kontaktujte nás pre najlepšiu cenu

s20.png

Smartfón

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Šedý

 

Až 100x zoom
Integrovaná podpora DEX

od 955 € bez DPH
Kontaktujte nás pre najlepšiu cenu

Hardware

Pripravíme vám ponuku šitú na mieru

Kontakt
bottom of page