top of page

Dajte svojim zamestnancom možnosť bezpečne sa pripojiť na firemnú sieť odkiaľkoľvek

Služba Private APN je uzatvorená dátová sieť a prístup do nej majú výlučne požadované zariadenia. Vďaka bezpečnosti tejto siete možno bezstarostne pristupovať na firemnú sieť kedykoľvek a odkiaľkoľvek a vzdialene tak využívať všetky jej funkcionality. Prácu s citlivými údajmi či aplikáciami môžete tak vykonávať aj kdekoľvek mimo kancelárie. Každému zákazníkovi ponúkame možnosť odbornej konzultácie, vďaka čomu vieme nájsť dokonalý prienik medzi potrebami zákazníka a možnosťami najmodernejších technológií, ktoré používame.

Private APN

Bezpečné VPN dátové pripojenie pre vaše mobilné zariadenia

Vzdialené pripojenie k firemným aplikáciám

Cenová efektivita

Šité na mieru každého zákazníka

Odborné konzultácie

Najčastejšie spôsoby využitia služby Private APN

Práca s citlivými dátami 

S citlivými dátami môžete pracovať odkiaľkoľvek aj bez bezpečnostného rizika. Práca z domu či počas služobnej cesty sa tak stáva oveľa dostupnejšou a komfortnejšou.

Práca s firemnými aplikáciami 

K citlivým firemným aplikáciám sa môžete pripojiť aj bez toho, aby ste sedeli v kancelárii. Vďaka bezpečnej sieti a šifrovanému dátovému spojeniu možno vzdialene využívať Intranet či rôzne aplikácie, napríklad SAP, CRM systém a mnohé ďalšie.

Pripojenie k informačným technológiám 

Služba Private APN je ideálna aj na vzdialené pripojenie k rôznym informačným technológiám, akými sú napríklad zdieľané disky, NAS, firemné servery, kamerové systémy a podobne.

Ako služba funguje

Technické parametre služby

Privátna APN sieť

Privátna APN sieť oddelí vašu dátovú prevádzku od ostatnej prevádzky na mobilnej sieti a tým ju maximálne zabezpečí proti útokom z internetu. V APN sieti budú zároveň môcť komunikovať iba SIM karty, ktoré sami určíte. Môže tiež využiť najjednoduchšiu a veľmi bezpečnú metódu overovania SIM kariet do APN siete, tzv. MSISDN Enrichment, a odbremeniť sa tak od loginov (prihlasovacích údajov) pre každú jednotlivú SIM kartu. Služba Private APN je veľmi flexibilná, aj čo sa týka konfigurácie APN siete. Keďže pre každého zákazníka budujeme separátnu APN sieť, môžete si konfiguráciu tej vašej určiť sami. Môžete si vybrať medzi dynamickým a statickým prideľovaním IP adries a sami si určíte aj IP pool, z ktorého budú vašim zariadeniam IP adresy prideľované. Tiež si môžete vybrať z VPN tunelov podľa svojich potrieb, či už vám vyhovuje IPSec, GRE alebo chcete prevádzku z APN siete smerovať cez vašu MPLS VPN (IP Connect). V prípade, že chcete využívať tiež Radius server, nemusíte riešiť jeho prevádzku vo svojej infraštruktúre. Môžeme vám ponúknuť Privátnu APN sieť aj s Virtual Radius serverom, ktorý vám sprístupníme pomocou API, vďaka čomu budete môcť získať accounting dáta a spravovať svoju APN sieť a SIM karty.

Prístup na verejný internet

Z privátnej APN siete možno pristupovať aj priamo na sieť internet. Prestup na internet možno zabezpečiť pomocou infraštruktúry O2 Business Services, ktorá disponuje najmodernejšími bezpečnostnými prvkami, možno teda využívať benefity tzv. managed security, ktorú pre zákazníkov spravujeme. Možno však pristupovať na internet aj prostredníctvom infraštruktúry zákazníka, keď si správu bezpečnosti zastrešuje priamo sám zákazník.

Nastavenie SIM kariet

So službou Private APN možno meniť nastavenie na každej SIM karte jednotlivo, bez potreby meniť nastavenia pre celú APN sieť. K dispozícii máte tieto parametre, ktoré môžete povoliť alebo zakázať:

Stačí, ak nám poviete, čo potrebujete, a my sa vám ozveme čo najskôr

Ďalšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

Mobile Voice

Nekonečné volania, neobmedzené posielanie SMS a prístup na internet 

Internet Business

Garantované symetrické pripojenie pre náročných s SLA

Mobile Data

Mobilné dátové služby pre prístup na internet, intranet a e-mailovú komunikáciu

Mobile VPN

Prepojenie firmy s pobočkami alebo so zákazníkmi cez hlasovú virtuálnu sieť

Mobile Device Management

Bezpečná správa mobilných zariadení, aplikácií a obsahu v nich

Colocation

Bezpečný priestor na vaše servery s vysokou dostupnosťou

bottom of page