S3 úložisko – uložte svoje dáta do cloudu lacnejšie


Cloudový priestor bez skrytých poplatkov

Na Slovensku sme jediní, kto takúto službu v cloude a formou PayAsYouGo ponúka. Aktiváciou S3 úložiska získate cloudový priestor lacnejšie, bez akýchkoľvek skrytých alebo nepredvídateľných nákladov, ako sú napríklad poplatky za prenesené dáta. S3 úložisko je plne kompatibilné s Amazon S3 a použitie nevyžaduje žiadne modifikácie, len zmenu prihlasovacích údajov.

Čo je S3 úložisko?

S3 Aplikačné objektové úložisko je spôsob ukladania dát v cloudových prostrediach. Pôvodne bolo vytvorené spoločnosťou Amazon a postupom času sa stalo štandardizovaným spôsobom, ako ukladať a získavať dáta v cloude. S3, čo je skratkou Simple Storage Service, je technológia, ktorá je implementovaná v mnohých aplikáciách a aj všetkých moderných zálohovacích systémoch (napr. Veeam) a jej využitie je jednoduché. Pre svoje dáta tak získate veľmi bezpečnú cloudovú zálohu, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť. Súčasťou je aj možnosť zapnutia WORM - Write once, read many, teda ochrany pred ransomwarom, kedy raz zálohované dáta už nemožno prepísať a počas nastavenej životnosti budú vždy dostupné a korektné.

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok kontaktujte naše obchodné oddelenie na:

https://www.o2bs.sk/kontakty.

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2017

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2018

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2019

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2020

POTVRDENIE O PRIEMYSELNEJ

BEZPEČNOSTI

Prihláste sa na odber noviniek

V súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Vyhlásením o spracúvaní osobných údajov týmto udeľujem spoločnosti O2 Business Services, a. s. súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu uvedenom vo formulári za účelom zasielania noviniek.

© O2 Business Services, a. s.

Aupark Tower, Einsteinova 24, 851 01 Bratislava, Slovak Republic

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.