Profesionálna wifi sieť na kľúčMnožstvo pripojených zariadení a aj náročnejšie aplikačné využitie siete si vyžadujú profesionálne riešenia a moderné technológie, ktoré poskytnú spoľahlivé pripojenie všetkých zariadení vo vašej firme.


Služba Managed Wifi vám zabezpečí priestorovo a kapacitne dimenzované pokrytie vašich priestorov na mieru pomocou moderných prístupových bodov, ktoré poskytujú základné pokrytie technológiou WiFi5 alebo pokrytie najmodernejšou technológiou WiFi6 aj so šifrovaním WPA3, a to bez počiatočných nákladov na inštaláciu, konfiguráciu, bez nákladov na riadenie siete so zabezpečením plynulej prevádzky, ako aj bez nákladov na vašich vlastných špecialistov v tejto oblasti.

Ideálna wifi pre váš biznis od O2 Business Services

Služba je určená pre malých, stredných, ako aj veľkých firemných zákazníkov s jednou lokalitou, viacerými lokalitami alebo celou sieťou lokalít bez obmedzenia. Na základe vašich potrieb navrhneme a nasimulujeme optimálne riešenie pokrytia v profesionálnom nástroji Ekahau Site Survey Pro a po odsúhlasení projektu pokryjeme vaše priestory do 4 týždňov od podpisu zmluvy. Pre pokrytie priestorov používame prístupové body, ktoré obsahujú anténny systém BeamFlexPlus, ktorý je integrovaný vo wifi prístupovom bode a je nadstavbou štandardného TxBeamformingu. Tento systém cielene formuje vyžarovanie signálu smerom ku klientovi, čím znižuje interferencie a rušenie sietí, zvyšuje dosah a kapacitu siete a hlavne zvyšuje kvalitu prenosu dát medzi klientom a wifi prístupovým bodom.Zapojenie služby Managed WiFi s centrálnym riadením wifi prístupových bodov

Simulácia pokrytia v plánovacom nástroji Ekahau Site Survey Pro pomocou konkrétnych typov wifi prístupových bodov

Princíp smerovania vyžarovania adaptabilnej antény wifi prístupového bodu so systémom Beam Flex

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2017

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2018

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2019

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2020

POTVRDENIE O PRIEMYSELNEJ

BEZPEČNOSTI

Prihláste sa na odber noviniek

V súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Vyhlásením o spracúvaní osobných údajov týmto udeľujem spoločnosti O2 Business Services, a. s. súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu uvedenom vo formulári za účelom zasielania noviniek.

© O2 Business Services, a. s.

Aupark Tower, Einsteinova 24, 851 01 Bratislava, Slovak Republic

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.