Golfový turnaj O2 Business Services v Sedin Golf Resort

Updated: Jun 6, 2019Príjemná partia golfistov sa stretla pri Veľkých Úľanoch na novootvorenom ihrisku Sedin Golf Resort, ktoré je vzdialené od Bratislavy len necelú hodinku autom.


Zaujímavý dizajn ihriska a prostredie obklopené lužnými lesmi Malého Dunaja ponúka tri typy golfového ihriska v jednej osemnástke. Lesnatú časť strieda čiastočne linksová, neoddeliteľnou súčasťou ihriska sú vodné plochy na viacerých jamkách, ktoré sú výzvou aj pre zdatných hráčov.


Slnečné lúče vítali prvých golfistov a vzorové počasie vydržalo celý deň.Po chutných raňajkách sa 100 hráčov rozdelených do 25 flajtov odobralo na ihrisko, kde za zvukového signálu začala hra džentlmenov.


Počas hry nechýbal výborný catering z miestnej reštaurácie a o pitný režim sa postaral aj barman, ktorý miešal drinky podľa želania priamo na ihrisku.


Krásna scenéria ihriska s dlhými fervejmi, prírodnými prekážkami a starostlivo upravovanými greenmi preverila výkony hráčov, no úsmevy na tvárach boli dôkazom skvelého golfového zážitku.


Golfový podvečer umocnil kulinársky zážitok šéfkuchára, ktorý pripravoval dobroty priamo na grile a tak mali prichádzajúci golfisti vždy čerstvé jedlo podľa vlastného výberu.


Po večeri sa v priestoroch terasy golfového klubu vyhlasovali výsledky turnaja v troch kategóriách, nechýbali ani tradičné doplnové súťaže Longest Drive a Nearest to Pin.


Pri ochutnávke vínka v priateľských rozhovoroch a skvelej nálade sa za sprievodu tónov kapely Neonn s fantastickým hlasom speváčky Katky Ščevlíkovej tento turnaj zavŕšil.


PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2017

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2018

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2019

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2020

POTVRDENIE O PRIEMYSELNEJ

BEZPEČNOSTI

Prihláste sa na odber noviniek

V súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Vyhlásením o spracúvaní osobných údajov týmto udeľujem spoločnosti O2 Business Services, a. s. súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu uvedenom vo formulári za účelom zasielania noviniek.

© O2 Business Services, a. s.

Aupark Tower, Einsteinova 24, 851 01 Bratislava, Slovak Republic

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.