Golfový turnaj O2 Business Services a Across Private Investments v Sedin Golf ResortGolfoví nadšenci sa stretli prvý októbrový týždeň v Sedine na spoločnom turnaji O2 Business Services a Across Private Investments.


Zaujímavý dizajn a prostredie lužných lesov Malého Dunaja, v ktorom sa ihrisko

nachádza, ponúka hráčom priestor na preverenie ich zručností. Ihrisko má síce vyššiu obťažnosť, ale je vytvorené veľmi férovo s ohľadom na hráčov a aktuálne trendy v golfe, a tak pri vhodnom výbere odpaliska ponúka zážitok z hry rovnako začiatočníkom, ako aj pokročilým či PRO hráčom.Ráno nás síce slnko privítalo len cez husté mračná, ale ani to nám neubralo na dobrej nálade a nadšení z hry.Po registrácii hráčov nasledovali chutné raňajky, ktoré boli spojené s ochutnávkou rumu. Následne sa hráči pobrali na ihrisko, kde za zvuku klaksónu začala hra.Počas turnaja sa o pitný režim starali hostesky, ktorým aj napriek veternému počasiu nezmizol úsmev z tváre a chutný catering vrátane zabíjačkových špecialít zabezpečila miestna reštaurácia.Podvečer po skončení hry na všetkých čakalo v Party house bohaté občerstvenie a vyhlásenie výsledkov turnaja v troch hlavných kategóriách. Taktiež nechýbali ani doplnkové súťaže Nearest to Pin a Longest drive.Turnaj zavŕšilo hudobné prekvapenie v podaní Michaely Husárovej, ktoré ešte viac umocnilo dobrú náladu, ktorá sa niesla celým dňom.PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2017

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2018

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2019

POTVRDENIE O PRIEMYSELNEJ

BEZPEČNOSTI

Prihláste sa na odber noviniek

V súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Vyhlásením o spracúvaní osobných údajov týmto udeľujem spoločnosti O2 Business Services, a. s. súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu uvedenom vo formulári za účelom zasielania noviniek.

© O2 Business Services, a. s.

Aupark Tower, Einsteinova 24, 851 01 Bratislava, Slovak Republic

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.