Golfový turnaj O2 Business Services a Across Private Investments v Sedin Golf ResortGolfoví nadšenci sa stretli prvý októbrový týždeň v Sedine na spoločnom turnaji O2 Business Services a Across Private Investments.


Zaujímavý dizajn a prostredie lužných lesov Malého Dunaja, v ktorom sa ihrisko

nachádza, ponúka hráčom priestor na preverenie ich zručností. Ihrisko má síce vyššiu obťažnosť, ale je vytvorené veľmi férovo s ohľadom na hráčov a aktuálne trendy v golfe, a tak pri vhodnom výbere odpaliska ponúka zážitok z hry rovnako začiatočníkom, ako aj pokročilým či PRO hráčom.Ráno nás síce slnko privítalo len cez husté mračná, ale ani to nám neubralo na dobrej nálade a nadšení z hry.Po registrácii hráčov nasledovali chutné raňajky, ktoré boli spojené s ochutnávkou rumu. Následne sa hráči pobrali na ihrisko, kde za zvuku klaksónu začala hra.Počas turnaja sa o pitný režim starali hostesky, ktorým aj napriek veternému počasiu nezmizol úsmev z tváre a chutný catering vrátane zabíjačkových špecialít zabezpečila miestna reštaurácia.Podvečer po skončení hry na všetkých čakalo v Party house bohaté občerstvenie a vyhlásenie výsledkov turnaja v troch hlavných kategóriách. Taktiež nechýbali ani doplnkové súťaže Nearest to Pin a Longest drive.Turnaj zavŕšilo hudobné prekvapenie v podaní Michaely Husárovej, ktoré ešte viac umocnilo dobrú náladu, ktorá sa niesla celým dňom.PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2017

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2018

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2019

PEČAŤ SPOĽAHLIVOSTI ZA ROK 2020

POTVRDENIE O PRIEMYSELNEJ

BEZPEČNOSTI

Prihláste sa na odber noviniek

V súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Vyhlásením o spracúvaní osobných údajov týmto udeľujem spoločnosti O2 Business Services, a. s. súhlas so spracovaním osobných údajov v rozsahu uvedenom vo formulári za účelom zasielania noviniek.

© O2 Business Services, a. s.

Aupark Tower, Einsteinova 24, 851 01 Bratislava, Slovak Republic

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.