top of page

Vytvorili sme platformu pre dynamický vývoj a aktualizácie aplikácie pre kuriérov na diaľku

Updated: Feb 9, 2022

Vzdialená správa zariadení, obsahu a služiebPosledné obdobie prinieslo rozmach kuriérskych služieb všetkých druhov. Klient potreboval komplexné jednoducho manažovateľné a zároveň škálovateľné riešenie komunikácie kuriérov v teréne.Čo sme museli vyriešiť:


  1. Potrebu mobilnej komunikácie kuriérskych zariadení, či už dátovej, alebo hlasovej služby.

  2. Vzdialenú obsluhu dynamicky vyvíjanej a nepravidelne aktualizovanej aplikácie v mobilných zariadeniach.

  3. Vhodné a spoľahlivé zariadenia pre kuriérov.Ako sme to v O2BS vyriešili


Zákazník sa rozhodol pre ponuku mobilnej služby DATA POOL určenú pre max. 100 kuriérov so spoločným objemom dát o veľkosti 1 TB. V cene služby je započítaný dodaný hardvér, ako aj MDM riešenie. Riešenie je škálovateľné tak, ako pribúdajú noví kuriéri.


  • Dátová komunikácia je uzavretá v privátnom APN a ukončená v zákazníckom data centre zálohovaným šifrovaným dátovým IPSec prepojom.

  • Popri tejto základnej službe využíva zákazník klasické hlasové mobilné služby takisto s dátami efektívne zdieľanými všetkými zamestnancami v ďalšom DATA POOL-e.

  • Jasnou voľbou pre MDM riešenie bol Samsung KNOX natívne spolupracujúci so zariadeniami Samsung.

  • Ako kuriérske zariadenie bol zvolený odolný telefón Samsung.

  • Komerčnej prevádzke riešenia predchádzala dvojmesačná testovacia prevádzka, počas ktorej zákazník nastavil procesy a empiricky bol stanovený potrebný dátový objem celého riešenia.Použité služby a riešeniaMáte aj vy záujem o podobné riešenie alebo riešenie šité na mieru?

Stačí kontaktovať nášho špecialistu, ktorý s vami dohodne všetky detaily:

  • E: obchod@o2bs.sk

  • T: +421 2 2211 2444Zaujímať by vás mohli aj tieto naše riešenia:Na stránky Telekomunikačné riešenia pre biznis v digitálnej dobe >


bottom of page