top of page

Dvojdňový golfový turnaj O2 Business Services na Táloch

Updated: Jun 28, 2019Predposledný májový týždeň sa konal turnaj O2 Business Services na Táloch.


Prvý deň sa napriek počiatočnému nepriaznivému počasiu vyjasnilo, a preto golfovým nadšencom nič nebránilo užiť si krásne prostredie národného parku, kde sa nachádza aj 9-jamkové ihrisko Little Bear, a tak si v dvojpalicovom Fun turnaji precvičiť svoje zručnosti.Večer po hre bol pre všetkých pripravený raut v Kolibe, ktorý sa niesol v znamení dobrého jedla, kvalitného vína a cigár aj skvelej hudby. Nechýbalo ani vyhlásenie výsledkov turnaja, a tak sa príjemná atmosféra niesla celým večerom.Druhý deň na našich golfistov čakalo ihrisko Gray Bear - prvé 18-jamkové ihrisko na Slovensku s krásnymi prírodnými scenériami a originálnym dizajnom.


Po rozdelení hráčov do flajtov a chutných raňajkách v Clubhouse sa odobrali na ihrisko, kde sa za zvuku klaksónu začala hra.


Počasie nám prialo aj v tento deň. Počas hry sa o pitný režim hráčov starali naše milé hostesky a chutný catering zabezpečila miestna reštaurácia.Golfový podvečer sme zakončili na terase Clubhousu, kde na všetkých čakalo bohaté občerstvenie a vyhlásenie výsledkov hlavného turnaja v troch kategóriách. Nechýbali ani doplnkové súťaže Nearest to the Pin a Longest drive.


Krátky zostrih z turnaja si môžete pozrieť tu.bottom of page