top of page

Dvojdňový golfový turnaj O2 Business Services v TatráchNádherný slnečný júnový deň prichystalo počasie hosťom golfového turnaja O2 Business Services na ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici.


Úžasné výhľady na Vysoké a Nízke Tatry, prekrásna scenéria, pulzujúca príroda a svieži vzduch ponúkalo ihrisko golfistom od prvého odpalu.


Dlhými drajvami, presnými prihrávkami a dokonalou technikou sa hráči snažili atakovať greeny.


Najobľúbenejšia jamka sa stala piata v poradí, no nebolo to kvôli jej ľahkosti, ale barmanovi, ktorý vítal prichádzajúcich golfistov miešanými drinkami a koktailmi podľa vlastného výberu.Ako to už na turnajoch býva zvykom, po hre na pomerne rovinatom, no náročnom ihrisku sa golfisti pobrali na chutnú večeru, ktorá bola servírovaná šéfkuchárom priamo z grilu.


Plný hotelový bar následne po večeri signalizoval vyhlasovanie výsledkov v troch kategóriách a nechýbali ani tradičné doplnkové súťaže Longest Drive a Nearest to Pin.


Nielen víťazom zahrala cimbalová muzika a tento príjemný večer sa končil priateľskými rozhovormi a skvelou náladou.


Nadšenci golfu testovali nasledujúci deň nový golfový areál Royal Valley v Malom Slavkove turnajovou hrou texas scramble dvojíc.


Plné ihrisko a dobrá nálada sa niesla už tradične celým areálom. Aj v tento deň počasie našim golfistom prialo napriek tomu, že všade naokolo sa blýskalo.V nádhernej prírode Tatier a ich podhoria sa naše hostesky postarali o príjemnú letnú náladu a kvalitný servis počas hry.


Po hre na tomto jedinečnom ihrisku s výhľadmi na štíty našich veľhôr, ktoré si jednoducho zamilujete, čakal na hráčov poobedný raut so skvelou domácou slovenskou kuchyňou a atmosférou.


Tí najšikovnejší sa tešili na vyhlásenie výsledkov a si odniesli praktické vecné ceny, tekuté a sklenené trofeje.


A bola z toho zas jedna fantastická športovo – spoločenská akcia O2 Business Services.


Krátky zostrih z turnaja si môžete pozrieť tu.

bottom of page