top of page

IP Transit

Pripojenie na internet a do peeringových centier pre poskytovateľov internetu, operátorov aj pre tvorcov a distribútorov obsahu

Jednoduchý a rýchly prístup k medzinárodným sieťam

Úspora nákladov

Komplexné riešenie

Garantovaná dostupnosť formou SLA

Získajte vysokorýchlostné medzinárodné pripojenie a šetrite náklady

Našou najvyššou prioritou je spoľahlivosť našich služby a vďaka službe IP Transit môžu poskytovatelia internetu, operátori či tvorcovia alebo distribútori obsahu využívať profesionálne vysokorýchlostné pripojenie. Ponúkame veľmi jednoduché a efektívne riešenie, vďaka ktorému získate prístup k medzinárodným sieťam a peeringovým centrám a tak šetríte náklady na individuálne prenájmy okruhov či na budovanie a správu tých vlastných. Disponujeme priamymi prepojeniami v SIX, NIX, DE-CIX, AMSIX, LINX a VIX. Dokážeme vám poskytnúť komplexné a flexibilné riešenie, a to vrátane zálohovanej prístupovej linky, tranzitu a profesionálnej podpory a konzultácií.

Výhody služby IP Transit

Jednoduchosť a úspora nákladov

Ucelené riešenie, ktoré ponúkame, vám zjednoduší vaše podnikanie. Pred samotným zriadením služby vám poskytneme profesionálnu konzultáciu, vďaka nej vám dokážeme pripraviť riešenie na mieru, ktoré splní všetky vaše požiadavky. Implementáciou tohto riešenia ušetríte množstvo času a nákladov, ktoré by ste v opačnom prípade investovali do individuálnych prenájmov okruhov či do budovania a správy tých vlastných. Tieto starosti vrátane vybudovania zálohovanej prístupovej a starostlivosti o službu preberieme na seba my a vy sa tak môžete venovať rozvoju vášho podnikania. Vaše služby sa vďaka profesionálnemu pripojeniu tiež posunú na vyššiu úroveň, či už ide o využívanie rôznych aplikácií, cloud computing, video streaming alebo o čokoľvek ďalšie.

Bezpečnosť

Čoraz častejšie sme svedkami rozsiahlych kybernetických útokov, najmä útokov známych ako DDoS. Z tohto dôvodu bezpečnosť našej infraštruktúry pravidelne testujeme a zvyšujeme. Starať sa rovnakým spôsobom o vašu infraštruktúru odporúčame aj vám, aktívnou starostlivosťou o bezpečnosť sme sa totiž už neraz vyhli rozsiahlym škodám. Z tohto dôvodu vám odporúčame aj riešenie DDoS Protection, ktoré sami používame. 

Garancia a dostupnosť

Dostupnosť garantujeme zmluvne, a to formou SLA (dohoda o úrovni poskytovaných služieb). Súčasťou SLA je okrem iného garantovaná dostupnosť služby aj maximálna lehota na odstránenie poruchy. K dispozícii máte nepretržitú technickú podporu v režime 24/7/365. Vybrať si môžete z viacerých úrovní SLA podľa toho, aké vysoké sú nároky vášho podnikania.

Prioritný servis

IP Transit je prémiová dátová služba a týmto spôsobom k nej aj pristupujeme. V prípade výpadku služby či inej poruchy dostávate prioritný servis, čo znamená, že naši technici sa najskôr venujú vašej prémiovej službe.

Technické parametre služby

Súčasťou služby je profesionálna konzultácia, zriadenie zálohovanej prístupovej linky, zabezpečenie tranzitu a tiež profesionálna podpora v režime 24/7/365. 
Veľkoobchodná služba IP Transit umožňuje transfer domácej a medzinárodnej IP prevádzky a využíva dynamické smerovanie. Službu možno odovzdať na ktoromkoľvek našom prístupovom bode, v dátovom centre alebo priamo vo vašej spoločnosti prostredníctvom zálohovanej prístupovej linky.
Disponujeme priamymi prepojeniami v SIX, NIX, DE-CIX, AMSIX, LINX a VIX.

Stačí, ak nám poviete, čo potrebujete, a my sa vám ozveme čo najskôr

Ďalšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

Colocation

Bezpečný priestor na vaše servery s vysokou dostupnosťou

Virtual Data Center

Cloudové riešenie pre elastickú, spoľahlivú a bezpečnú firemnú IT infraštruktúru

Virtual Solution

Riešenia presne na mieru vašim potrebám

IP Connect

Prepojte svoje pobočky spoľahlivo, výhodne a predovšetkým bezpečne

Internet Business

Garantované symetrické pripojenie pre náročných s SLA

bottom of page